17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Lietuvos čempionai

Baigės vaikučių, vaikų ir jaunučių Lietuvos regbio pirmenybės. Varžybos vyko 6 turais, kuriems pasibaigus buvo susumuoti rezultatai. Paskutinysis etapas buvo vykdomas praėjusį sekmadienį Šiaulių Zoknių ir Talšos regbio stadionuose. Lietuvos pirmenybėse "Vairo" regbio klubui atstovavo net 7 komandos. Pačių mažiausių grupėje (vaikučiai 8-9 metų) čempionai ir prizininkai nebuvo nustatomi. Vaikų (amžius 10-11 metų) varžėsi 12 komandų. Čempionais tapo Klaipėdos "Kovo" mažieji regbininkai. Šiose varžybose žaidę metais jaunesni vairiečiai buvo rimti priešininkai visoms komandoms. Galutinėje įskaitoje "Vairas" laimėjo 4 vietą. Dar viena "Vairui" atstovavusi ekipa liko antroje turnyrinės lentelės pusėje. Geriausių paskutiniojo turo žaidėjų prizais apdovanoti vairiečiai Arminas Blanka ir Aironas Marmazinskis. Labai gerai visuose turuose žaidė broliai Augustas ir Rokas Svalbonai, Arnas Tichonovas, Vytautas Ivanauskas, Arminas Blanka. Gerai jiems talkino Jogaila Zdanys, Matas Savickas, Eimantas Jackus, Kornelijus Jackus, Rokas Valančius. Paskutiniuose turuose komandai negalėjo padėti traumą gavęs vienas iš komandos lyderių Andrius Chlevickas.
Maloniai nustebino kovingas jaunučių (amžius 12-13 metų) komandos žaidimas. "Vairo" regbio klubo atstovai net keturiuose iš šešių turų laimėjo pirmas vietas. Šeštame ture, kur sprendėsi Lietuvos čempionų likimas, vairiečiai nugalėjo Kauno "Ąžuolo" regbininkus, Šiaulių sporto mokyklos "Klevas" pirmą ir antrą komandas ir finale po pratęsimo įveikė Klaipėdos "Kovo" jaunučius. "Vairo" pamaina tapo Lietuvos čempionais. Žaidė 10 ekipų iš įvairių šalies miestų. Geriausio komandos žaidėjo prizas atiteko Rimvydui Benaičiui. Pirmos vietos medaliai įteikti Gabijai Ivoškaitei, Rokui Lipinskui, Arnui Blankai, Nedui Juodeikiui, Benui Bagarauskui, Deimantui Vaineikiui, Eismantui Valčiukui, Airidui Šimkui, Saimonui Venslavičiui ir Rimvydui Benaičiui.