Regbio VAIRAS komanda

Varžybų kalendorius

Rugpjūtis 2017
Pr A T K P Š S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Lietuvos regbio federacijos visuotinis narių susirinkimas

Kaune įvyko Lietuvos regbio federacijos visuotinis narių susirinkimas.

Beveik vienbalsiai Lietuvos regbio federacijos nariai dar 4 metų kadencijai prezidentu perrinko didelių ambicijų ir siekių turintį Rytį Davidovičių ir jo komandą. Generaliniu sekretoriumi išrinktas "Vairo" regbio klubo atstovas Irmantas Kukulskis. Prieš 4 metus be finansinio pagrindo, idėjų ir vos "kvėpuojančią" skolose įklimpusią Lietuvos regbio federaciją pasišovė gaivinti 4 regbio entuziastai : Irmantas Kukulskis, Paulius Zubavičius, Vidmantas Valys ir Sigitas Kukulskis. Skolų grąžinimas, santykių su tarptautinėmis regbio federacijomis atnaujinimas ir gerinimas, vidinių problemų sprendimas tapo įprastu kasdieniniu reiškiniu. Laikui bėgant atsirado ir daugiau žmonių, kurie panoro prisidėti prie to, kad Lietuvos regbis taptų matomesnis ir žinomesnis. Buvo sudaryta savanorių žmonių strateginė komisija, kurios sudėtyje be aukščiau minėtų žmonių geranoriškumo pagrindais ir be jokio atlygio pradėjo dirbti Rytis Davidovičius, Linas Naujalis, Tomas Bieliauskas, Mindaugas Ardišauskas, Audrius Radzevičius, Andrius Budvytis. Kiek vėliau prie komandos prisijungė Simas Banys.

Pateikiame trumpą pastarųjų 4 metų Lietuvos regbio federacijos nuveiktų darbų sąrašą.

1. Lietuvos regbio federacijos biudžetas padidintas 200% . Surasti rėmėjai: "Lietuvos paštas", "Viči" grupė, "Enerstena", Haltex", "Gubernija", “Lietuvos energija”.
2. Žaidžiančiųjų regbį Lietuvoje skaičius padidintas 20 %.
3. Regbis pradėtas žaisti Telšių mieste ir rajone, Alytaus mieste, Lazdijų mieste ir rajone, Šilutės mieste. 
4. Reorganizuoti visų amžiaus grupių Lietuvos čempionatai ir pirmenybės: atsirado TOP-4 lyga, atnaujintos Lietuvos taurės varžybos. Pradėti vykdyti Lietuvos regbio-7 jaunučių, jaunių ir jaunimo Lietuvos čempionatai. Pradėtos vykdyti berniukų ir mergaičių Lietuvos TAG regbio pirmenybės. Pradėtas vykdyti vyrų Lietuvos TOUCH regbio čempionatas. Pradėtas vykdyti Lietuvos universitetų čempionatas. Nuo dviejų iki šešių turų padidintas Lietuvos pirmenybių vaikučių , vaikų ir jaunučių vykdomų varžybų skaičius.
Pradėtos organizuoti Lietuvos TAG regbio pirmenybės 6-8 metų vaikams.
Pradėtas žaidėjų licencijavimas.
5. Sudarytos sutartys ir dirbama su Lietuvos sporto ir Šiaulių universitetais. Studentai- regbininkai gauna mokslo lengvatas.
6.Sporto gimnazijose (Šiauliuose ir Panevėžyje) pradėjo mokytis ir profesionaliai regbį sportuoja 34 įvairaus amžiaus mokiniai.
7. Pradėtas bendradarbiavimas su Pietų Afrikos regbio federacija, Prancūzijos ir Anglijos mokslo ir sporto įstaigomis. Talentingiausi Lietuvos regbininkai rėmėjų pagalba nemokamai arba lengvatinėmis sąlygomis siunčiami mokytis ir sportuoti.
8. Dirbti su Lietuvos rinktinėmis pradėti kviesti treneriai iš Pietų Afrikos ir Didžiosios Britanijos.
9. Dvi Lietuvos regbio-7 rinktinės (vyrų ir jaunių) iškovojo kelialapius į stipriausius Europos regbio čempionatų divizionus (Vyrai žaidė 2015-2016 metais, jauniai žais 2017 metais.) Vyrų rinktinė pasiekė pergales prieš tituluotas Europos rinktines: Italiją, Gruziją, Rumuniją, Portugaliją, Velsą.
10. Per regbio plėtros programą su regbio sporto šaka supažindinta 73 įvairių Lietuvos miestų ir rajonų bendrojo lavinimo mokyklos bei vaikų darželiai. Iš viso 4900 mokinių (darželinukų), 200 pedagogų. Pravesta 4460 regbio pratybų- treniruočių.
11. Organizuoti 4 Europos čempionatai (vyrų R-7 , moterų R-7 ir jaunučių).
12. Pasibaigus regbio sezonams, pradėti organizuoti šventiniai geriausių komandų, žaidėjų, trenerių, regbio aktyvo pagerbimai.

Visuotiniame Lietuvos regbio federacijos narių susirinkime išrinktas pirmasis Lietuvos regbio garbės prezidentas. Už didžiają gyvenimo dalį atiduotą regbiui, garbės vardas suteiktas kauniečiui Vytautui Vasilenkai.

Skaityti 219 kartai

Sužinok naujienas pirmas!