Regbio VAIRAS komanda

Varžybų kalendorius

Rugpjūtis 2017
Pr A T K P Š S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Tarptautiniai renginiai

Lietuvos regbininkams prasidėjo rimtų išbandymų metas.

Lietuvos  vyrų ir moterų regbio-7 nacionalinės rinktinės savaitgalį viešėjo už respublikos ribų, kur žaidė keletą  tarptautinių rungtynių. Moterų septyniukė žaidimo įgūdžius stiprino Čekijoje, o vyrų –Izrelyje. Lietuvos vyrų rinktinė per dvi dienas  žaidė 7 rungtynes su Izraelio nacionaline komanda. Pavasarinis žaidimas buvo lygus ir ramus  kaip ir  Natanijos miestą, kur vyko tarpusavio kovos, skalaujanti Viduržemio jūra. Lietuviai laimėjo 6 susitikimus iš 7. Lietuvos vyrų regbio-7  nacionalinė rinktinė po keletos metų pertraukos sugrįžo į Europos elitinių komandų gretas , kur  birželio ir liepos mėnesiais laukia dantis begalandančios Anglijos, Škotijos, Velso, Prancūzijos, Italijos, Rusijos, Gruzijos, Ispanijos, Portugalijos, Belgijos ir Vokietijos   rinktinės. Lietuvos nacionalinei komandai Izraelyje atstovavo 7  “Vairo” regbio klubo žaidėjai: Mindaugas Misevičius, Evaldas Štitilis, Kęstutis Marcišauskas, Tomas Alksnys, Justinas Vasiliauskas, Justinas Urbonas ir Donatas Vilimavičius.

Lietuvos jaunių aštuoniolikamečių rinktinė sėkmingai žaidžia Europos B grupės čempionate Prancūzijoje. Po nesėkmingo 2014 m. sportinio sezono, Lietuvos regbio federacija  pakeitė trenerių štabą ir komandai iškėlė užduotis B grupėje (žaidžia 8 komandos) užimti 4 vietą. Jau po pirmųjų rungtynių tapo aišku, kad lietuvaičiai pateisino lūkesčius. Lietuvos jaunių rinktinė po atkalios kovos 22:17 (8:14) nugalėjo Prancūzijos “prižiūrimą” Liuksemburgo penkiolikę ir pateko į  šių varžybų pusfinalį, kur jų laukė dar viena pusiau prancūziška ekipa- Šveicarijos nacionalinė rinktinė. Šiose rungtynėse nebuvo pelnytas nei vienas prispaudimas. Trys taiklūs “Vairo” regbio klubo žaidėjo Alano Alasauskio, šiuo metu besimokančio Pietų Afrikos Respublikoje, baudos smūgiai atnešė lietuviams pergalę 9:0. Laimėtos rungtynės  mūsų komandai nutiesė kelią į finalą, kuriame  šeštadienį  teks susikauti su  bendraamžiais iš Ukrainos, kitame pusfinalyje 19:17 susidorojusiais su Čekijos regbininkais.

Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinėje rungtyniauja keturi  “Vairo” regbio klubo auklėtiniai: Alanas Alasauskis (pelnė tris taškus rungtynėse su Liuksemburgu ir 9 taškus rungtynėse su Šveicarija), Tomas Mačiulis (pelnė 5 taškus rungtynėse su Liuksemburgu), Armandas Burba ir Eimantas Bagarauskas (pelnė 2  taškus rungtynės su Liuksemburgu). Dar du rinktinės  žaidėjai – Martynas Trinka ir Simonas Stonkus, dėl prieš pat čempionatą patirtų traumų, liko gydytis  Šiauliuose.

Skaityti 1286 kartai

Sužinok naujienas pirmas!